צוות 

מוביל

הצוות המוביל של כנס "קוד פתוח 2020" נולד בעקבות התארגנות של כמה מהמשתתפים וחלק מהצוות המוביל של 2019 בשילוב עם קול קורא שהופץ. מאז ינואר נפגשנו כל חודש לחצי יום עבודה, ומדי שבוע ניהלנו שיחת ועידה בת שעה.

תמונה מקצועית שלי - Tilli G.L.jpg
טילי ג.ליברמן
Rei.jpg
רעי דישון
face_lo.jpg
222102_10150155926013365_1566559_n (1).j
רם אפרת
ברוך אורן
Tilli G.Liberman
Rei Dishon
Ram Efrat
Baroch Oren
מאמנת ומנחה לשינוי משמעותי אישי מקצועי ויועצת ארגונית.
מייסד CommAgain, עוסק בחדשנות חברתית ותרבותית
מנחה קבוצות ויזם חברתי.
יזם חברתי ומנחה קבוצות

אני יודעת שדברים קמים ונופלים על האינטראקציה בין האנשים, ולכן אני בחיפוש מתמיד מהן הדרכים שיאפשרו לאינטראקציות האנושיות להיות מוצלחות יותר, משתפות ומחברות. כאלה שיתנו לאנשים את תחושת השייכות והמוטיבציה לפעול. בחיבור שלי ליחידים קבוצות וארגונים אני משלבת תהליכים ומתודות מעולמות הניהול, האימון המתקדם, והפסיכולוגיה של קבוצות. הגישה ההשתתפותית נותנת מקום וערך לקול היחיד בקבוצה ומעצימה תהליכים קבוצתיים. זו הסיבה שאני כאן ובכנס הזה.
 

מוביל קהילות ויזם תרבות עם נגיעות טכנולוגיות, בעל תואר בעיצוב עם התמחות בחברה וסביבה (מכון טכנולוגי חולון - H.I.T ).

 

רעי הוא המייסד-שותף ב-CommAgain, מייסד-שותף בקהילת "אמנים ישראלים" - קהילה מקצועית לאמנים פלסטיים, אחד מארבעת הנציגים הרשמיים של Burning Man בישראל, 

רעי אחד המייסדים-שותפים של עמותת "מקום לאמנות בקרית המלאכה", עמית קהילת ROI מיסודה של קרן שוסטרמן 

מומחה לפיתוח קהילות ולשיתופי פעולה בין הרשות המקומית לקהילה. בעל ניסיון רב בהנחיה השתתפותית, בתהליכי שינוי חברתי, ניהול עמותות, ניהול מתנדבים ופיתוח משאבים. בימים אלו אני עוסק בניהול פרויקטים קהילתיים וכן בהנחיית סדנאות LAB-U שעיקרן פיתוח מנהיגות קשובה והשתתפותית. אני שותף להובלת מאמצים קהילתיים וסביבתיים בבנימינה-גבעת עדה ובקהילת מידברן. מהנדס מחשבים בוגר טכניון, השלמתי את חובות השמיעה לתואר 2 בממשל ומדיניות ציבורית באונ' תל אביב.

קרדיט תמונת פנים - יונית צדוק

מפתח ומנחה קורסים, סדנאות וחוויות למידה אחרות העוסקות בשאלות של מנהיגות, יזמות חברתית, קיימות, פיתוח קהילתי ועוד. לומד ומלמד הנחיית תהליכים השתתפותיים בגישת AoH. עורך טקסי חיים חילוניים. מאמין בדיאלוג כמחולל תהליכי שינוי.