• רעי דישון

לקראת כנס קוד פתוח 3


אז היי, מה קורה - מרגישים את השינוי או שמע זאת טרנספורמציה ? אז תודה שהתעניינת בכנס קוד פתוח 3, שתוכנן להתקיים ב 25-26 במאי ועל הרצון להיות חלק מצמיחת השדה ההשתתפותי בארץ.


לצערנו, המציאות אליה נקלענו וחוסר הוודאות לגבי העתיד להתרחש בחודשים הקרובים, חייבה אותנו לחשב מסלול מחדש ולאחר מחשבות והתלבטויות רבות, הסכמנו כי חשוב לקיים את הכנס במתכונת שתאפשר מפגש בלתי אמצעי בין המשתתפים ושימוש בכל המתודולוגיות המסורתיות והאהובות.


לפי כך, החלטנו לדחות את הכנס ולקיים אותו עת יעבור זעם - אין לנו תאריך מוגדר וגם לא הערכה לגבי העיתויי הצפוי. אבל אנחנו נחושים ומחויבים לקבוע תאריך חדש ברגע שהמשק יחזור לשיגרת חיים.


יחד עם זאת אנו מאמינים שלשדה ההשתתפותי יש תפקיד ויכולת לייצר תנועה ותקווה דווקא בימים האלה של טלטלה ואי וודאות. לכן, אנו מבקשים לשמר את התנועה שחוללנו לקראת הכנס ולקיים רצף מפגשים באמצעי התקשורת אשר המציאות מאפשרת לנו.


ביום ראשון - 12.4 בשעה 17:00-18:30 יתקיים המפגש הראשון, באמצעות הזום, ובו נשאל על מקומנו כשחקנים בשדה ההשתתפותי בעת הזו, על מה בוער בנו ומבקש נתיב ללמידה או לפעולה ואיזה מרחבים נוכל לפתוח עבור כך?


נשמח להשתתפותך במפגש זה.


ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום, אך היא מחייבת הרשמה, באמצעות הקישור שלהלן: https://forms.gle/NhhsjakmA7sFXTV46